درباره ما

مجموعه آی دی سیستم یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین کشور که در آغاز عصر دیجیتال تغییر و تاثیر آن در روابط فعالیت حوضه فروشگاه اینترنتی توانسته به عنوان یكی از بزرگترین فروشگاه های قطعات الكترونیک در ایران به شمار رود كه در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را به فروش اینترنتی اختصاص داده است تا  بیشترین حجم خدمت رسانی را به مشتریانی كه در تهیه قطعات با مشكل روبرو هستند داشته باشد.

جلب رضایت مشتریان، با نیاز سنجی و درایت مدیر محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان  که در راستای این سیاست گذاری، سایت idsystem.ir راه اندازی گردید.مهمترین فعالیت آی دی سیستم، در زمینه های تهیه و توضیع قطعات الكترونیك،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات الكترونیکی متمركز شده است و قیمت های درج شده در سایت نیز به روز بوده و به صورت روزانه آپدیت و برای تک فروشی ذكر شده است.

فروشگاه اینترنتی آی دی سیستم ،در صدد جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.